EZOKIERMASZ

Ezokiermasz to miejsce spotkań wymiany poglądów, informacji, wiedzy ezoterycznej, tajemnej, okultnej, hermetycznej, a także miejsce poszukujących ucznia lub mistrza

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-10-16 22:51:45

EZOMENTOR
Administrator
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 45.0

Cele i zadania forum.

Celem forum jest stworzenie takiej płaszczyzny dla wiedzących i niewiedzących, aby mogli wzajemnie od siebie korzystać, bo nie ulega wątpliwości, że jeżeli ktoś posiada dużą wiedzę i wiele lat praktykował, to wzięcie ucznia pod swoje skrzydła napewno go będzie rozwijać dodatkowo, co będzie jego korzyścią, nie mówiąc juz o korzyści jaka będzie mógł odnieść adept w kontakcie z osobą wiedzacą i praktykującą. Stworzyłem również to forum z myślą o tych, którzy są niszczeni na różnych forach magicznych, za niestadardowa postawe wobec wiedzy tajemnej oraz za to, że maja inne zdanie od twórców danego forum i sa niszczeni jako konkurencja, która przeszkadza im w byciu jedynymi znającymi prawdę.

Natomiast zadaniem jest tworzenie stałej komunikacji między zainteresowanymi stronami, czyli tymi co uczą i tymi którzy chca sie uczyć. Obserwowałem wiele forów o magii i stwierdzam jednoznacznie, że 99% autorów imprezy to ludzie, którzy pod przykrywką wspaniałych rozwojowych celów, sa żądni władzy nad ludźmi i stosuja krypto nauczanie, ale ponieważ nie chca nieść za to odpowiedzialności to udaja zupełnie coś innego, dlatego tych, którzy mają swoje zdanie i potrafia wykazać im niespójności niszczą natychmiastowo pod różnymi pozorami.

Na tym forum będzie sie mówić wprost o nauczaniu, bo magia czy nauki tajemne włąsnie do tego prowadzą do bycia uczniem i nauczycielem, tutaj nie ma nic do ukrywania i czajenia się oraz udawania kogos innego kim sie jest w samej rzeczy. Zawsze na forach wszelkie konflikty włąśnie sa o tym samym podłożu, administratorzy chca mieć władzę i jeżeli uznaja że kto0ś im zagraża na forum, to natychmiast go usuwają. Tutaj niczego takiego nie będzie, bo tutaj każdy ma zdobywac sobie zwolenników i taki jest cel tego forum, im lepiej będzxie sobie radził tym będzie ich więcej miał - uczniów, chociaż nie chodzi o ilość, niech ma jednego, ale takiego z prawdziwego zdarzenia.

Tutaj znajdą miejsce ludzie, którzy chcą uczyć i którzy chca sie uczyć, oczywiście jeżeli ktoś mnie spyta o zdanie na temat kogos kto chce uczyć, co ja o nim sądzę, to powiem prawdę to co myślę, tutaj ma byc krytyka konstruktywna. Tutaj za poglądy nikt nikogo nie zbanuje, jak na innych forach. Banuje sie za chamstwo, za język wulgarny. Nikt nie zbanuje za ostrą dyskusję, za dynamikę, wielokrotnie byłem świadkiem jak banowano za prawdę, która była niewygodna dla administratorów lub ich popleczników, tutaj tego nie będzie, na ile mi sie to uda.

Po co udawać, żę się nie uczy jak się uczy, dlatego to forum będzie dla wszystkich, którzy chca uczyć magii itd. Niech sie wykażą, nikt im nie będzie przeszkadzał, bo po co sie oszukiwać i tak wiadomo, żę wszyscy chcą nauczać i pouczać, ale odpowiedzialnośc brac chce niewielu za ten proces, czyli przyznawać sie do niego.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
light0kg - np - dsj2-top - konterstrajk - icelife